MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Pall 12411238
nr 1241 1238
Pall
1950-tal. Längd: 63
Kondition: slitage
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 18 mars 2019
kl 19:18:22
100 kr
150 kr
350 kr
450 kr